תערוכת IMDEX

מערכת אתר משרד הביטחון

תערוכת IMDEX הינה התערוכה הימית הגדולה ביותר באסיה. התערוכה מתקיימת מדי שנתיים ונמשכת שלושה ימים ברציפות. ​

התערוכה הבאה תתקיים בסינגפור בין התאריכים 16-18/5/2017. פרטים נוספים לגבי התערוכה ניתן לראות באתר www.imdexasia.com.

באזור מזרח אסיה בכלל, ובסינגפור בפרט, ישנו צורך הולך וגובר בפתרונות הקשורים לתחום הימי. עם זאת, תערוכה זו מוכוונת לא רק לתחום הימי, אלא גם לתחומי האוויר והיבשה, הגובלים בשימושים ימיים. זוהי הזדמנות לפלטפורמה שיווקית נוספת לכניסה לשוק האסייתי.

ב-2013 לקח סיב"ט לראשונה חלק בתערוכה, מתוך מטרה להגדיל את החשיפה ליכולות התעשיות הביטחוניות הישראליות בתחום הימי. בתערוכה שהתקיימה במאי 2015 הגיעו 20 משלחות של מפקדי חילות ים, חמש משלחות של מנכ"לי משרדי הגנה, סגני מח"י, נציגי משרדי הגנה ועוד. בנוסף, בלטה נוכחות של אנשי אמל"ח במשלחות הזרות.

לקראת התערוכה שיריין סיב"ט שטח עבור התעשיות הביטחוניות הישראליות במיקום מועדף בתערוכה, במקום מרכזי בסמוך לכניסה לאולם. התקיימו 22 פגישות וביקורים לתעשיות הישראליות, שכללו מפגשים עם נציגים בכירים מקומיים ונציגים בכירים ממדינות נוספות מאסיה ומאירופה.

בסיום התערוכה הביעו החברות שביעות רצון מלאה מהשתתפותן בתערוכה, מהארגון המצוין של המתחם הלאומי ומהסיוע הרב שהוגש להן במהלכה. החברות הדגישו את הערך המוסף הרב הקיים בהשתתפות בתערוכה במסגרת הביתן הלאומי של סיב"ט, שהתבטא בביקור משלחות של גורמי צבא שלא היו מגיעים אליהן ללא מעורבות של האגף.

ההשתתפות בתערוכה, במסגרת המתחם המאורגן על-ידי סיב"ט, מעניקה הזדמנות לתעשיות הביטחוניות ליצור קשרים הן עם בעלי תפקידים בכירים, הרלוונטיים לתהליכי הרכש, והן עם התעשיות הזרות באזור, במטרה לבחון שיתופי פעולה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לחטיבת תקשורת שיווקית בסיב"ט:

אלונה לוינטל

טלפון: 03-6975515

דוא"ל: alona_levintal@mod.gov.il